Overslaan en naar de inhoud gaan

Medewerkers

Theme Settings

Layout Style

Background Box

Kleur

Richting

Mark Sessink

Verkoop Nederland

Mark Sessink

Verkoop Nederland

Functie
Accountmanager
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 649
E-mailadres
mark.sessink@senefelder.nl

Ralph Schouten

Verkoop Nederland

Ralph Schouten

Verkoop Nederland

Functie
Accountmanager
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 672
E-mailadres
ralph.schouten@senefelder.nl

Henri Holler

Plantteam

Henri Holler

Plantteam

Functie
Business Controller
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 510
E-mailadres
henri.holler@senefelder.nl

Rob Berndsen

Plantteam

Rob Berndsen

Plantteam

Functie
Hoofd Drukkerij
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 686
E-mailadres
rob.berndsen@senefelder.nl

Jacco Janssen

Plantteam

Jacco Janssen

Plantteam

Functie
Hoofd Ordermanagement, PPU & Datasupport
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 539
E-mailadres
jacco.janssen@senefelder.nl

Raymond Idink

Plantteam

Raymond Idink

Plantteam

Functie
Hoofd Technische en Facilitaire Dienst
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 662
E-mailadres
raymond.idink@senefelder.nl

Thomas Spekschoor

Management Team Divisie Print

Thomas Spekschoor

Management Team Divisie Print

Functie
Plantmanager Senefelder Misset Doetinchem
Telefoonnummer
+31 (0)6-52 61 52 59
E-mailadres
thomas.spekschoor@rotosmeets.com

Karin Hartwig-Beerthuizen

HRM

Karin Hartwig-Beerthuizen

HRM

Functie
Senior HR Consultant
Telefoonnummer
+31 (0)314-355 566
E-mailadres
karin.hartwig@senefelder.nl